Türkiye Cumhuriyeti

Frankfurt Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Lösev Lösemili Çocuklar Vakfı'nın Duyurusu , 19.06.2017

Lösemili Çocuklar Vakfı'nın, yaklaşan Ramazan Bayramı vesilesiyle yapılması planlanan yardım faaliyetlerine ilişkin olarak Başkonsolosluğumuza ilettiği duyuru aşağıda siz değerli vatandaşlarımızın ilgisine sunulmaktadır. 

18. yılında LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı, yurtiçi ve yurtdışından hayırsever vatandaşlarının bağışlarını lösemi hastası çocuklar ve imkanları kısıtlı ailelerine Ramazan yardımlarını ulaştırmayı sürdürüyor. Yılın 365 günü maddi ve manevi yardımlar ileten LÖSEV, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında iftar yemekleri ile ailelerini kaynaştırıyor, gıda kolileri ile sofralarına bereket katıyor.

LÖSEV Ailesi olarak; ücretsiz tedavi, eğitim, konaklama hizmetlerimizin yanı sıra Vakfımıza kayıtlı tüm ailelerimize Ramazan Ayında yoğun olmak üzere tüm yıl boyunca gıda, giysi, oyuncak, kırtasiye ürünleri, temizlik malzemeleri, ev eşyaları gibi ihtiyaç duydukları tüm ürünleri duyarlı kişi ve kuruluşların destekleri ile evlerine kadar ulaştırmaktayız.

Yardımlaşmanın ve paylaşmanın daha da anlam kazandığı Ramazan Aylarında; çocuklarımız için hayati önem taşıyan bağışçılarımızın Ramazan Bayramı dolayısıyla yapacağı bağışlar, Türkiye genelinde Vakfımıza kayıtlı lösemili ve kanser tedavisi gören çocuklarımız ve ailelerine ulaştırılmaktadır.

Bu doğrultuda, Ramazan bağışlarına yönelik olarak; çalışmalarımızı internet üzerinden daha çok kişiye duyurabilmek, ve daha çok ailemize yardım iletebilmek amacıyla değerli yardımlarınıza ihtiyaç duymaktayız.

Aşağıda ilginize sunduğumuz hususlarda  konu ile ilgili yardımlarınızı alabileceğimiz maddelerde birlikte çalışabilmeyi ve çocuklarımızı birlikte gülümsetebilmeyi çok isteriz.

Lösemili Çocuklar Vakfı


İlgili Dosyalar :

- A4_ramazan_afis_2017_ankara.pdf

- 4- NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM.pdf

- 1-RAMAZAN BASIN BULTENi 2017_FO.pdf